Ana Sayfa
Haber DetayıRevar Otomotiv’den 24 ülkeye ihracat < geri   


1977 yılında Torna Atölyesi olarak çalışmalarına başlayan şirketimiz, 1978 yılında piston ve valf imalatına başlayarak faaliyetine devam etti. 1983 yılı itibari ile otobüs, minibüs ve midibüs pnömatik kapı sistemlerinin üretimini Türkiye’de Otomotiv Ana Sanayilerine hizmet vermeye, 1986 yılında REVAR OTO YAN SAN. TIC. LTD. ŞTI. Kurularak ürünlerine yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına sunmaya başladı.

REVAR OTO YAN SAN. TC. LTD. ŞT. Üretmiş olduğu her üründe müşteri memnuniyetini esas almış ve sistemini müşteri memnuniyetine odaklı oluşturmuştur. Globalleşen dünyamızda yaşanan olağanüstü değişmeler sonucu dünya küçülmüştür. Birey ve kurum olarak müşterinin ihtiyaç duyduğu mal ve/veya hizmeti, sayısız alternatifle, dünyanın her hangi bir noktasından temin edebilme olanağına kavuşmuştur. Bu durum, satıcı hükümdarlığının yerine Müşteri Krallığını tesis etmiştir.

Mal ve hizmetin sınır tanımayan dolaşımı ile fiyat ve kalite anlayışının değiştiği günümüz dünyasında, kuruluşların rekabet edebilmeleri ve hayatta kalabilmeleri tamamen işlerini “Müşteri Odaklı olarak yönetebilmelerine bağlıdır. Giderek artan ve çeşitlenen istekleriyle müşteriyi memnun edebilmek, onun beklentilerini en üst düzeyde karşılamakla mümkün olacaktır. Müşteri beklentileri, ancak ve ancak müşteriyi doğru algılamakla ve en kaliteli ürün ve hizmeti, en uygun ve en doğru zaman da müşteriye sunmakla karşılanabilmektedir. Bu durum günümüzde yeterli rekabet gücüne erişmek ve hayatta kalabilmek için kaçınılmaz olarak Kurumsallaşmayı” öngörmektedir.

İleri teknoloji ve deneyimli kadrosu ile her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız yurtiçinde tercih edilen marka durumuna gelmiş, yurtdışı ihracatımız 24 ülkeye ulaşmıştır.

Ürün yelpazemizin içinde bulunan tüm mamul ve yedek parçalarımızı ana sanayilerimize ve diğer tüketicilerimize en kaliteli ve en kısa zamanda ulaştırabilmek amacımızdır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim şirket prensibimizdir. 2012 yılında fizibilitesi oluşturulmuş, makine parkuru kurulmuş, seri üretimine geçilmiş engelli giriş sistemleri ile de sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktayız Şirketimiz yaptığı bu çalışmalarla hedeflediği  “DÜNYA MARKASI” olma yolunda ilerlemektedir.

 

REVAR OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET A.Ş.